LY1-0-DC24
Extended
Manufacturer
Omron Electronics
MFR.Part #
LY1-0-DC24
JLCPCB Part #
C1564348
Package
Plugin,21.5x28mm
Description
-25℃~+55℃ 125V@DC、250V@AC 15A 24V 25ms 25ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,21.5x28mm Power Relays ROHS