TFSSD680RJE
MFR.Part #
TFSSD680RJE
JLCPCB Part #
C5981112
Package
SMD,21x8mm
Description
-40℃~+155℃ 1W 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,21x8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS