TFSSD100RJE
MFR.Part #
TFSSD100RJE
JLCPCB Part #
C5981110
Package
SMD,21x8mm
Description
-40℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,21x8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS