TFSSB680RJE
MFR.Part #
TFSSB680RJE
JLCPCB Part #
C7121765
Package
SMD,11x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,11x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS