TFSSC2K20JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TFSSC2K20JE
JLCPCB Part #
C7400100
Package
SMD,13x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,13x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS