L175J2R0
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L175J2R0
JLCPCB Part #
C2620210
Package
Plugin
Description
175W 2Ω ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS