TFSSC2K70FE
MFR.Part #
TFSSC2K70FE
JLCPCB Part #
C7400102
Package
SMD,13x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 2.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,13x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS