TA205PA12R0J
MFR.Part #
TA205PA12R0J
JLCPCB Part #
C2647524
Description
-55℃~+180℃ 12Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS