TFSSC680RFE
MFR.Part #
TFSSC680RFE
JLCPCB Part #
C6331850
Package
SMD,13x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ SMD,13x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS