TCH35P3R30JE
MFR.Part #
TCH35P3R30JE
JLCPCB Part #
C3478867
Description
-55℃~+175℃ 3.3Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS