TCH35P3R90JE
MFR.Part #
TCH35P3R90JE
JLCPCB Part #
C2641896
Description
-55℃~+175℃ 3.9Ω 35W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS