TWW10JR68E
MFR.Part #
TWW10JR68E
JLCPCB Part #
C3365075
Description
-55℃~+275℃ 10W 680mΩ Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS