TCH35P470RJE
MFR.Part #
TCH35P470RJE
JLCPCB Part #
C3553265
Description
-55℃~+175℃ 35W 470Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS