RW2R0DAR470JET
MFR.Part #
RW2R0DAR470JET
JLCPCB Part #
C3923741
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 2W 470mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS