TFSSA750RJE
MFR.Part #
TFSSA750RJE
JLCPCB Part #
C6284735
Package
SMD,9x5.5mm
Description
-40℃~+155℃ 500mW 750Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% SMD,9x5.5mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS