MOX-400231005F
MFR.Part #
MOX-400231005F
JLCPCB Part #
C3497223
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 10MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors