MOX-2-135009J
MFR.Part #
MOX-2-135009J
JLCPCB Part #
C3512437
Package
Plugin,D7.9xL53.8mm
Description
-55℃~+210℃ 3W 500000MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL53.8mm Through Hole Resistors ROHS