MOX1125235006F1
MFR.Part #
MOX1125235006F1
JLCPCB Part #
C6227771
Package
Plugin,D4.2xL32.3mm
Description
-55℃~+210℃ 1.5W 500MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D4.2xL32.3mm Through Hole Resistors