RW2R0CBR330JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW2R0CBR330JE
JLCPCB Part #
C3934245
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 2W 330mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS