RW2S0CBR150J
MFR.Part #
RW2S0CBR150J
JLCPCB Part #
C4152752
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 150mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount