MOX-2-121005JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MOX-2-121005JE
JLCPCB Part #
C2641997
Package
Plugin
Description
-55℃~+210℃ 10MΩ 5W Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS