RW2S0CBR010JT
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW2S0CBR010JT
JLCPCB Part #
C4253946
Package
SMD,10.3x5.7mm
Description
-55℃~+150℃ 10mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10.3x5.7mm Chip Resistor - Surface Mount