OC2K330E-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OC2K330E-TR
JLCPCB Part #
C5702464
Package
Plugin,D7.9xL19.1mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.7W 33Ω Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS