OC2K152E-TR
MFR.Part #
OC2K152E-TR
JLCPCB Part #
C6622024
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.5kΩ 1.7W Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL19.1mm Through Hole Resistors ROHS