OC1K330E-TR
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
OC1K330E-TR
JLCPCB Part #
C5817208
Package
Plugin,D7.9xL16.5mm
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 33Ω Ceramic Resistor ±10% Plugin,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS