W78E365A40FL
MFR.Part #
W78E365A40FL
JLCPCB Part #
C3232642
Package
BQFP-44
Description
0℃~+70℃ 1.25KB 36 4.5V~5.5V 40MHz 51 Family 64KB 8 Bit Built-in FLASH BQFP-44 Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS