W78C438C40FL
Extended
Manufacturer
Nuvoton Tech
MFR.Part #
W78C438C40FL
Description
0℃~+70℃ 256Byte 4.5V~5.5V 40 40MHz 51 Family 8 Bit External ROMless - Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS