UVZ2W4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVZ2W4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585478
Package
Plugin
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 4.7uF 40mA@120Hz 450V 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS