UVY2W4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVY2W4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C5112470
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
-25℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 14mm 32mA@120Hz 4.7uF 450V 5mm ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS