UVZ2E4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVZ2E4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1584009
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 250V 3.5mm 4.7uF 62.4mA@10kHz 8mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS