UHW1H182MHD
MFR.Part #
UHW1H182MHD
JLCPCB Part #
C1665203
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 16mm 1800uF 19mΩ 2.058A@120Hz 31.5mm 50V 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS