MAL203861102E3
MFR.Part #
MAL203861102E3
JLCPCB Part #
C1598626
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 13mm 3500hrs@85℃ 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS