UCY2G121MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UCY2G121MHD
JLCPCB Part #
C729710
Package
Plugin,D18xL31.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 120uF 18mm 31.5mm 400V 7.5mm 940mA@120Hz ±20% 插件,D18xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS