UKT0J471MPD
MFR.Part #
UKT0J471MPD
JLCPCB Part #
C1583682
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 270mA@120Hz 3.5mm 470uF 6.3V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS