UVR2E4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVR2E4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1582269
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 250V 3.5mm 4.7uF 88mA@10kHz 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS