UVZ2F4R7MPD1TD
MFR.Part #
UVZ2F4R7MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588729
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 315V 4.7uF 5mm ±20% Plugin Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS