UVZ2A102MHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UVZ2A102MHD
JLCPCB Part #
C1590419
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-55℃~+105℃ 1.13275A@10kHz 1000hrs@105℃ 1000uF 100V 18mm 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS