UHW1C152MPD1TD
MFR.Part #
UHW1C152MPD1TD
JLCPCB Part #
C2166360
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 1500uF 16V 20mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS