LGU1C273MELA
MFR.Part #
LGU1C273MELA
JLCPCB Part #
C1582968
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 16V 25mm 27000uF 3.85A@120Hz 3000hrs@105℃ 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS