UVY1E222MHD1TO
MFR.Part #
UVY1E222MHD1TO
JLCPCB Part #
C1584915
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1.09A@120Hz 1000hrs@105℃ 12.5mm 2200uF 25V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS