ELXV100ELL822ML40S
MFR.Part #
ELXV100ELL822ML40S
JLCPCB Part #
C1498889
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 10V 16mm 18mΩ 2.6435A@120Hz 5000hrs@105℃ 7.5mm 8200uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS