LGU1C153MELZ
MFR.Part #
LGU1C153MELZ
JLCPCB Part #
C1590612
Package
Plugin,D22xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 15000uF 16V 22mm 3.082A@50kHz 3000hrs@105℃ 40mm ±20% 插件,D22xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS