LAK2D151MELA20
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LAK2D151MELA20
JLCPCB Part #
C1605056
Package
Plugin,D25xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 150uF 2000hrs@105℃ 200V 20mm 25mm 650mA@120Hz ±20% 插件,D25xL20mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS