UVR2V100MPD
MFR.Part #
UVR2V100MPD
JLCPCB Part #
C1581209
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10uF 115mA@120Hz 2000hrs@85℃ 20mm 350V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS