UFG1V221MPM
MFR.Part #
UFG1V221MPM
JLCPCB Part #
C5110910
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 10mm 220uF 22mm 320mA@120Hz 35V 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS