LGY1C123MELB25
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
LGY1C123MELB25
JLCPCB Part #
C1590635
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12000uF 16V 2.4A@120Hz 25mm 30mm 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS