UHE1A221MED
MFR.Part #
UHE1A221MED
JLCPCB Part #
C136290
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
10V 11mm 2.5mm 220mΩ@100kHz 220uF 340mA@100kHz 4000hrs@105℃ 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS