UVR2F010MED1TA
MFR.Part #
UVR2F010MED1TA
JLCPCB Part #
C1668963
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1uF 2.5mm 2000hrs@85℃ 315V 35.2mA@10kHz 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS