LNR2C473MSEN
MFR.Part #
LNR2C473MSEN
JLCPCB Part #
C1619008
Package
Bolt,D90xL173mm
Description
-25℃~+85℃ 160V 173mm 20.6A@120Hz 31.8mm 47000uF 5000hrs@85℃ 90mm ±20% 螺栓,D90xL173mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS