LNK2H182MSEGBN
MFR.Part #
LNK2H182MSEGBN
JLCPCB Part #
C1617841
Package
Bolt,D63.5xL108mm
Description
-25℃~+85℃ 108mm 1800uF 28.6mm 5000hrs@85℃ 500V 63.5mm 8.3A@120Hz ±20% 螺栓,D63.5xL108mm Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS